Categories: Головне

На трассе между Днепром и Каменским маршрутка с пассажирам попала в ДТП

24 января, около 14:00, на Криворожской трассе перед съездом в Каменское «сложилась» фура и маршрутка №100 въехала в столб. На участке дороги образовалась километровая пробка, передает “Информатор”.

В происшествии никто не пострадал.

Фура ехала по трассе со стороны Днепра, перед поворотом на Каменское из-за заснеженной дороги автомобиль занесло вправо и «сложило». За ним ехало маршрутное такси №100 с пассажирами, которое съехало с трассы влево и врезалось в фонарный столб. В результате инцидента никто не пострадал.

На место приехали сотрудники патрульной полиции и Службы спасения. Последние помогают вытаскивать автомобили из снежных сугробов. Из-за происшествия на участке проезд транспорта стал невозможен и образовалась большая пробка.

LDmitriy

Recent Posts

На Дніпропетровщині четверо дітей ледь не згоріли у власному будинку

У ніч проти середи, 29 квітня, у Кривому Розі на житловому масиві Божедарівка сталася пожежа…

6 хв. ago

У Кам’янському співали пісні АВВА

28 квітня 2026 року у Кам'янській школі мистецтв №1 відбулась прем'єра музичної вистави "Вокал-шоу ABBA…

32 хв. ago

Поліцейські Дніпропетровщини діставали людей з понівеченої мршрутки, що потрапила в ДТП на трасі

28 квітня на автодорозі Н-08 (Бориспіль – Кременчук – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь) сталась…

1 годину ago

“Диявол носить Прада 2” та “Монті Пайтон i Священний Ґрааль”: головні кінопрем’єри цього тижня

Головна новинка в кінотеатрах України цього тижня – фешн-комедія "Диявол носить Прада 2", що повертає…

2 години ago

Кам’янчан запрошують на свято в Романкове

1 травня у Кам'янському відбудеться свято для всієї родини "День Романково". На гостей свята чекає…

2 години ago

Завтра у Кам’янському трамвай №1 тимчасово скоротить маршрут

Про це повідомили у КП "Транспорт". "До уваги пасажирів, що користуються трамвайним маршрутом №1. 30.04.2026р.…

3 години ago