Каменчанин о «белорусском факторе»: «Готовимся к худшему»

Экс-нардеп из Каменского, лидер партии ДИЯ Дмитрий Ярош прокомментировал убийство белорусского оппозиционера Шишова в Киеве. 

«На війні як на війні
Всі роки після Майдану, коли почалась відкрита російсько-українська війна, йшла невидима боротьба спецслужб, структур, організацій, людей…
Ми, Украінці,воюємо за своє, за честь, за славу, за народ, за Українську самостійну соборну державу. За свободу, справедливість, добробут. Врешті – за домашні огнища і вівтарі…
Вони – к@ц@пи – намагаються продовжити свою імперську експансію, поневолити українську націю, забрати у нас свободу, віру, історію, мову. Вони – імперські виродки – бачать в нас тільки рабів та хохлів-манкуртів, які або зречуться своїх Святинь, або будуть знищені як Нація.
Ця Війна за Незалежність і Державність української народу триває вже сотні років.
Одним із її аспектів є боротьба спецслужб путінської Ерефіі та її збидлізованих сателітів проти наших українських державозахисних структур.
Після окупаціі українського Криму та частини донецької і луганської областей, Москва, практично безкровно взяла під тотальний контроль Білорусь.
Тепер вона максимально використовує білоруський фактор у протистоянні з Україною: тисячекілометрове «нависання» ворожих військових угрупувань над нашим північним кордоном, «вагнергейти», ліквідації, на суверенній українській території, білоруських журналістів та опозиціонерів тощо…
Вбивство, замасковане під суїцид, в Києві білоруського хлопця – це теж один із аспектів гібридної війни Росії проти України. Це – ще один крок до дестабілізації внутрішньополітичної ситуації та щиромасштабного вторгнення регулярних путінських військ на територію нашої Держави.
Готуймося, Брати і Сестри, до найгіршого, до великої тотальної війни за право бути Українцями…
В якій ми, обов’язково, будемо переможцями», – написал Ярош в своем фейсбуке.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *