На Дніпропетровщині цьогоріч 13 жінок отримали направлення на безкоштовне ЕКО

У 2021 році 13 мешканок Дніпропетровщини отримали направлення на безоплатну процедуру штучного запліднення. Жінки зможуть зробити ЕКО державним коштом, повідомили у Дніпропетровській ОДА. 

«На варті боротьби з безпліддям сучасні репродуктивні технології. Майже 15 років в області діє спеціальна державна програма. Жительки регіону можуть скористатися нею та зробити безкоштовне ЕКО», – зазначила в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Вікторія Кулик.

Державна програма доступна жінкам з певним діагнозом. Це повна непрохідність маткових труб або їх відсутність. Безоплатне пільгове лікування можна пройти один раз.

Процедури бюджетним коштом проводять у 5 лікарнях України. Вони в Одесі, Києві, Харкові, Івано-Франківську.

Найперше мешканкам Дніпропетровщини необхідно звернутися до консультативної поліклініки обласного перинатального центру. Там пройти обстеження, отримати висновок лікарів. Медзаклад знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул. Космічна, 17, корпус Б. Телефони реєстратури: 0971491646, +380567568829.

Далі пакет документів надсилається до Міністерства охорони здоров’я України. Відбір пацієнток проводить спеціальна комісія.

Жінку, яка була включена до державної програми, направляють до одного з центрів репродукції людини. Там її чекає медикаментозна підготовка до процедури. Вона триває від 2 тижнів до 2 місяців. Потім проведуть штучне запліднення.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *