Наркохроника Каменского района

Полиция Каменского района сообщает о выявленных случаях выращивания и хранения наркотических веществ.
«На Дніпропетровщині в ході трьох обшуків поліцейські виявили плантацію конопель та наркотичні речовини.
25 та 26 вересня поліцейські Кам’янського РУП вилучили з незаконного обігу близько 500 рослин конопель, майже пів кілограми марихуани та опій.
Так, біля складських приміщень в одному із селищ Кам’янського району поліцейські виявили посів конопель. Як виявилось, за рослинами ретельно доглядали, здійснювався автоматичний крапельний полив кущів. Територія насаджень була огороджена високим парканом. Загалом поліцейські ліквідували близько 500 кущів. В рамках досудового розслідування будуть встановлені власник землі, організатори наркобізнесу та шляхи збуту наркотиків.
У Вільногірську, за місцем мешкання 39-річного громадянина Узбекистану, поліцейські вилучили речовину рослинного походження у подрібненому стані, схожу на марихуану вагою понад 400 грам.
У місті Кам’янське, за місцем мешкання 50-річної жінки, поліцейські вилучили скляний флакон із рідиною коричневого кольору, схожою на опій ацетильований, об’ємом 30 мл та паперові згортки з речовиною, схожою на марихуану.
Все вилучене направлене на експертне дослідження. За даними фактами розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309, ч.1 ст. 310 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії», — говорится в сообщении.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *