Туристична подорож юних футболістів Кам’янського

З 27 вересня в Кам’янському проходили змагання з футболу — Кубок міста Кам’янське «Кубок Кам’янського міського голови-2021» між командами 8-11 класів закладів середньої освіти міста. Участь в змаганнях взяли футбольні команди 30-ти шкіл міста. За результатами всіх проведених матчів у фіналі зустрілися команди школи №29 та ліцею №13.
Вирішальний матч команди зіграли 13 жовтня на новому багатофункціональному стадіоні СЗШ №18 по вулиці Звенигородській.За підсумками фінального матчу перемогу здобула команда школи №29, отримавши в подарунок подорож до м. Харків. Фіналісти команда ліцею №13 отримала в подарунок подорож до «Миколиного Хутору».
15 жовтня команда – переможець, у повному складі, відвідали місто Харків. Володарі Кубку побували на оглядовій екскурсії та завітали до кращих парків міста, такі як: «Фельдман Екопарк» та одного з кращих парків України – Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького.
16 жовтня команда – фіналісти відвідали «Миколин Хутір». Під час подорожі вони відвідали коней, індиків, курей, приймали участь у стрільби з лука та метання списа, боїв подушками та інше. Це тільки частина того, що відбулося під час подорожі.
Команди висловлюють щиру вдячність міському голові Андрію Білоусову, заступнику міського голови Костянтину Саусь, а також управлінню молоді та спорту міської ради за надану можливість провести незабутні вихідні та з великим задоволенням і щасливими від вражень, повернутися додому.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *