90% соцпрацівників Дніпропетровщини вакцинувалися від коронавірусу

Майже 8 тис працівників сфери соцзахисту Дніпропетровщини зробили щеплення від COVID-19. Це 90% від їхньої загальної кількості, розповіла під час брифінгу заступниця голови ОДА Ольга Горб. 

«Найвищий відсоток вакцинованих працівників – серед держслужбовців, освітян та медиків. Наближається до лідерів і сфера соцзахисту населення – 90% щеплені», – зазначила Ольга Горб. 

Вона додала, що такий самий відсоток вакцинованих – і серед підопічних будинків-інтернатів регіону. Ці заклади продовжують працювати з дотриманням обмежень «червоної» карантинної зони. Соцпрацівники доглядають підопічних і вдома.

«COVID-вакцинація важлива, незалежно від того, в якій сфері ви працюєте. Щеплення рятує від важкого перебігу хвороби. І це ми чітко бачимо по пацієнтам стаціонарів регіону. Бо майже всі вони не мають жодної дози вакцинації», – наголосила Ольга Горб. 

Щепитися мешканці Дніпропетровщини можуть в понад 30 центрах масової вакцинації, будь-якому з більш ніж 200 амбулаторних пунктів. Працюють і 120 мобільних бригад. На вибір – препарати AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer/BioNTech та Moderna. 

Загалом в Дніпропетровській області зробили понад 1 млн 880 тис щеплень від COVID-19. Двома дозами вакцинувалися більш ніж 773 тис людей. 

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *