Под Каменским мужчина воровал воду

Об этом сообщила пресс-служба Аульского водовода.

«Небажання платити за комунальні послуги призводить заповзятливих громадян до ідеї самовільного підключення до централізованих мереж водопостачання. Але подібна сантехнічна авантюра одного разу може вилитися у великі проблеми та фінансові витрати. Бо самовільне підключення є незаконним. Воно також може призвести до руйнування водопроводу та порушення безпеки подачі води.
Працівниками міськводоканалу при черговому рейді з виявлення незаконних врізок було виявлена така врізка на території селища Курилівка, біля одного з палаців, господарі якого напевно вважають, що вода в нашій країні для крутих безкоштовна, а платять за послуги лише, порядні, бідні та пенсіонери.

Як правило, самовільне врізання та монтаж ведеться без необхідної в таких випадках промивання та дезінфекції мереж, що загрожує попаданням у загальний водопровід бруду з нового відрізка труби та погіршенням бактеріологічного стану водопровідної води. Незаконні підключення призводять також до зниження тиску води у міських мережах, необхідного для подачі води у повному обсязі всім споживачам.

Цей факт крадіжки води, був зафіксований працівниками водоканалу та вже передано до міського відділу поліції… Також почато службове розслідування, за результатами якого буде нарахована сума збитків які нанесли господарі цієї нерухомості міськводоканалу Камянського, а потім всі документи будуть передані до суду…», – говорится в сообщении.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *