У Кам’янському визначили місця святкування Водохреща

10 січня в міській раді під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чернишова відбулася нарада з питання підготовки до святкування в місті Водохреща.

У нараді взяли участь представники духовенства, правоохоронних органів та керівники структурних підрозділів міської ради.

За підсумками обговорення були визначені місця для купань, де попередньо буде обстежено дно водойм та визначено час, впродовж якого забезпечуватиметься чергування медиків, правоохоронців та рятувальників.

Так, 19 січня освячення води та купання, пов’язані зі святкуванням Богоявлення Господнього на водоймах, проводитимуться:
07.00-09.00 – берег в районі човникової станції на правобережжі;
07.00-10.00 – лівобережний парк (район кафе «У Лукомор’я»);
11.00-13.00 – берег в районі ДП «Санаторій «Дніпровський»;
11.00-13.00 — у селищі Світле (район ставка).

Лікарі наголошують, що до занурень у холодну воду на Водохреща треба ставитися з обережністю, і краще робити це людям здоровим та фізично загартованим. Людям, які мають хронічні хвороби, здійснювати занурення не рекомендується. Під час перебування поблизу водних об’єктів та безпосередньо занурення необхідно бути вкрай обережними та дотримуватися правил безпечної поведінки на воді. Не можна купатися в необладнаних для цього місцях та в нетверезому стані.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *