Categories: Економіка

У Кам’янському триває прийом проєктів на конкурс «Бюджет участі. Місто»

Як вже повідомлялось раніше, 29 листопада 2021 року розпочався прийом громадських проєктів для участі в конкурсі «Бюджет участі. Місто». Громадські проєкти прийматимуться до 23 січня. 
Проєкт має містити бланк-заявку, декларацію авторства й перелік 20 осіб, які підтримують громадський проєкт. Також можна додати фото, малюнки тощо. Бланки 1, 2, 3 можна завантажити перейшовши за посиланням, або вам їх надішлють електронною поштою за попереднім запитом на e-mail: bukmr@ukr.net.
Для подання проєктів необхідно авторизуватися на платформі budget.e-dem.ua. Для цієї форми подачі не потрібно заповнювати бланк 1 та 2. Лише заповніть електронні форми на платформі та додайте копію Переліку 20 осіб, які підтримують громадський проєкт. Проєкт з`явиться у загальному доступі після його перевірки місцевим модератором платформи. Також, як альтернатива авторизації на профільній платформі, усі три заповнені бланки можна надіслати на електронну пошту департаменту економічного розвитку міської ради: bukmr@ukr.net
Нагадуємо, що проєкт має бути загальнодоступним та неприбутковим. Його максимальна очікувана вартість може сягати 300 тисяч гривень. Один автор подає один проєкт, обираючи одну з чотирьох категорій: «Інфраструктура», «Фізична культура та спорт», «Екологія, ІТ та культура» та «Просвіта, охорона здоров`я».
Авторами проєктів можуть бути громадяни України віком від 14 років, які зареєстровані або проживають на території м.Кам’янського, або володіють на праві власності об’єктом нерухомості у м.Кам’янське, у тому числі приватні підприємці, зареєстровані як платники податків у м.Кам’янське, внутрішньо переміщені особи.
За додатковою інформацією звертатись до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, каб.315 (пн-чт з 08:00 до 17:00, пт з 08:00 до 16:00) або за телефоном 0569 55 41 31.

Олена

Recent Posts

Які роботи з благоустрою виконали у Кам’янському минулого тижня

Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за  період з 21.11.2025 по 28.11.2025 було…

47 хв. ago

На Дніпропетровині ще більше почали хворіти на ГРВІ

Про епідемічну ситуацію на Дніпропетровщині доповів голова обласної ради Микола Лукашук. "В області поступово зростає…

1 годину ago

Мережа супермаркетів, що активно розвивається у Кам’янському, ухиляється від податків

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики офіційно визнав діяльність мережі магазинів…

2 години ago

A24 показала трейлер видовищного трилера “Мати Марія” з Енн Гетевей у ролі поп-ікони

Кінокомпанія A24 показала трейлер епічного психологічного трилера "Мати Марія" (Mother Mary), головну роль у якому…

2 години ago

У Дніпрі легковик перелетів паркан та приземлився у дворі

Ввечері 7 грудня на вулиці Передовій у Дніпрі сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода, передає "Відомо" з…

3 години ago

Молодь Кам’янського запрошує на Різдвяні зустрічі

17 грудня о 17:00 Нова сцена театру ім. Лесі Українки перетвориться на місце, де оживають…

3 години ago