Юні кам’янчани – переможці міжнародних фестивалів

Наприкінці грудня 2021 року відбулися два міжнародних фестивалі, у яких взяли участь представники мистецьких шкіл Кам’янського. Про це повідомили у відділі культури департаменту з гуманітарних питань міської ради.

Так, Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимова Фантазія» (м.Київ) проходив за підтримки Міністерства культури України та Національної всеукраїнської музичної спілки Європейської асоціації фольклорних фестивалів.

Організатори: оргкомітет фестивалів «Квітуча Україна» (Україна, Київ), Міжнародний фестивальний рух «Stars Way» (Чеська республіка, Прага), Агенція «Galactic Travel» (Греція, Солоніки).

У конкурсі взяли участь представники з таких міст як Херсон, Дніпро, Київ, Одеса, Чернівці, Харків, Кривий Ріг, Черкаси та Тбілісі (Грузія).

Кам’янське в номінації «Інструментальний жанр» представляли учениці фортепіанного відділу Мистецької школи №2 (клас викладача Ксенії Зубріліної), які здобули наступні нагороди:

Паліївець Марія — лауреат І ступеня (друга вікова категорія 9-11 років);

Галіна Марія — лауреат І ступеня (третя вікова категорія 12-14 років).

Учениці Мистецької школи №1 здобули перемогу у Міжнародному багатожанровому мистецькому фестивалі-конкурсі «7 нот до успіху» (м.Львів):

— дует «Сестрички» (Павлова Софія та Марія) — лауреати І ступеня та володарі додаткової відзнаки за особливу артистичність;

— Павлова Софія- лауреат І ступеня;

— Пархоменко Людмила — лауреат І ступеня;

— Велика Іларія — лауреат ІІ ступеня.

Викладач естрадного відділу Повстянко О.О. отримала Подяку за професійність, підтримку міжнародних проєктів розвиток талановитої молоді, особливі педагогічні здібності.

 

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *