На Дніпропетровщині комплектують військові формування

На Дніпропетровщині триває загальна мобілізація. До лав ЗСУ Дніпропетровським обласним та районними терцентрами комплектування було вже відправлено 1,5 тис мешканців. Про це під час брифінгу розповів підполковник Олег Руських. 

“Згідно з указом Президента з 24 лютого на всій території держави оголошено загальну мобілізацію. Це оперативний механізм поповнення лав ЗСУ та інших військових формувань.  Та перевод національної економіки, державних та приватних підприємств до військового стану”,  – розповів Олег Руських.

Він додав, що за Законом України всім військовозобов’язаним та резервістам необхідно прибути до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Якщо людина не проходила військову службу, із собою потрібно взяти паспорт та ІНН. Тим, хто служив, слід також мати військовий квиток чи посвідчення офіцера та припис.

“Нині іде комплектування ЗСУ, Нацгвардії, Тероборони. Медкомісія спрощена. Людина проходить її протягом 30 хв. Якщо є скарги – її відправляють на дообстеження”, – пояснив підполковник.

До лав ЗСУ Дніпропетровським обласним та районними терцентрами комплектування вже відправили 1,5 тис мешканців.

“Дуже багато добровольців, які хочуть захищати Батьківщину. Працюємо цілодобово. У цей складний час ми повинні об’єднатися мужньо і рішуче захистити нашу Батьківщину”, – підкреслив Олег Руських.

Мобілізація буде проведена протягом 90 діб.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *