Светомаскировку Каменского контролирует СБУ

Об этом сообщил мэр города Андрей Белоусов.

«Шановні Кам’янчани! Ви часто ставите питання чому вночі працює зовнішнє освітлення міста?
У якому режимі йому працювати перебуває на контролі в СБУ і ми діємо згідно з інструкціями служби безпеки», – написал Белоусов в социальных сетях.

Вам буде цікаво