Жители Днепропетровщины получают социальные выплаты в полном объеме

Пенсии, субсидии, различные виды государственной помощи – соцвыплаты в Днепропетровской области проводятся в обычном режиме. Действуют все льготы. А еще за две недели войны в регионе родилось более полутысячи малышей.

Об этом в эфире телеканала «Дніпро TV» рассказала заместитель председателя Днепропетровской ОГА Ольга Горб.

«Все социальные выплаты жители Днепропетровщины получают в стопроцентном объеме. И на банковские карты, и наличными – через Укрпочту или отделения социальной защиты. Заявку на денежную компенсацию при рождении ребенка можно сделать в электронном виде – через «єМалятко». Получить ее – на действующий счет в Приватбанке», – отметила Ольга Горб.

По желанию, вместо денег родители получают «пакунок малюка». Бэби-боксы выдают и в роддоме, и в службе соцзащиты по месту жительства.

Margaret

Recent Posts

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті.  

7 години ago

На Донеччині загинув захисник із Кам’янського

Про це повідоми вмер Камя'нського Андрій Білоусов. "11 червня в бою поблизу населеного пункту Комишуваха…

7 години ago

У бібліотеці Кам’янського своїми руками виготовляли декоративні свічки

Хто не мріяв зробити чарівну оригінальну свічку власноруч? Часто для цього не вистачає знань, потрібних…

9 години ago

На Дніпропетровщині чоловік вдарив сусідку ножем у шию

За замах на вбивство жінки поліція м. Кривий Ріг затримала 44-річного підозрюваного. Під час конфлікту…

10 години ago

Стрілянина у Дніпрі: чоловік поранив жінку на вулиці

У Дніпрі 29-річний злочинець відкрив стрілянину на вулиці, де перебували діти. Після зауваження від перехожої…

10 години ago

Кам’янські тенісисти перемогли на турнірі “Ferrum Cup 4”

З 9 по 13 червня 2025 року в місті Горішні Плавні відбувся тенісний турнір «Ferrum…

11 години ago