Дніпропетровщина отримала від Польщі три “швидких”

Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.

“Від наших давніх друзів з воєводства Нижня Сілезія, що у Польщі, сьогодні отримали три спеціалізовані машини Mercedes Benz 109. Ни них наші медики здійснюватимуть евакуацію поранених військовослужбовців та цивільних громадян до медзакладів Дніпропетровщини”, – зазначив Лукашук.

Дніпропетровська військова адміністрація звернулася до Маршала воєводства Цезарія Пшибильського з проханням підтримати область в цей надскладний для України час і отримала допомогу.

Автомобілі укомплектовані додатковими матеріалами. Це транспортні шини, кровоспинні засоби, м’які ноші для переноски постраждалих. А також сортувальні талони, які потрібні для позначення постраждалих за різним ступенем тяжкості отриманого поранення – різнокольорові мітки червоного, жовтого, зеленого, чорного кольорів.

“Українські медики, які евакуйовують поранених військових і цивільних – справжні герої. На них зараз лежить шалене навантаження, тому лікарі мають бути забезпечені всім необхідним. Робимо для цього все можливе і неможливе”, – сказав Лукашук.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *