Россиянам на Днепропетровщине мешают ветер и дождь

Руководители Днепропетровщины Валентин Резниченко и Николай Лукашук прокомментировали вчерашние сутки.

Глава ОВА Валентин Резниченко иронизирует над «меткостью» российских ракетчиков.

«Регулярные «прилёты» в нашу область окрестили «ракетным террором». Звучит гордо, хотя мне это начинает напоминать какую-то бесцельную хренотень. Зачем бить по полузаброшенным фермам и нерабочим скучающим мельницам – ума не приложу. Техники военной там не было и нет. Ни внутри, ни снаружи.
То ли ракеты у них кривые, то ли, блядь, ветром их сносит, то ли карты старые ( вероятно советские). Главное, что миссия по всемирной популяризации украинской мельницы выполнена. Ждём новую серию открыток», – пишет Резниченко.
Председатель облсовета Николай Лукашук отмечает, что российское наступление застряло в грязи.

«…Почув безліч скарг на погану погоду. Якщо вас дійсно непокоять такі дрібниці, подивіться на це з іншого боку. Через рясні дощі окупанти зараз сидять по коліно в болоті, деморалізовані, виснажені. Їхня техніка не може нормально пересуватись, літаки в повітря не піднімаються. А це дає нашим захисникам можливість ще краще підготуватися до можливої ескалації конфлікту і другого етапу війни, початок якого, за даними з різних джерел, очікується найближчим часом.
Чи буде важко? Так, буде.
Але ми ж знаємо, що на росіян в будь-якому випадку чекає поразка. Вони розуміють, що шанси повернутися з України живими в них невисокі. В кращому випадку – можуть здатися в полон або стати «трьохсотими».
Україна не розпочинала цю війну. Але Україна її закінчить. Своєю Перемогою.
Тому тримаємось, єднаймося і віримо в наших захисників. Українці – це нація справжніх героїв», – отметил Лукашук.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *