Categories: Політика

Губернатор Дніпропетровщини просить людей святкувати Пасху вдома

Незважаючи на те, що у більшості міст і районі Дніпропетровської області на Великодню ніч відмінили комендантський час, голова ДніпроОВА Валентин Резніченко просить вірян святувати вдома.

Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням його соцмережі.

«Я поважаю будь-яке віросповідання. Я розумію і тих, хто живе з глибокою вірою, і тих, хто живе без неї.

Наша військова адміністрація зробила все, щоб на Великдень віряни мали свободу вибору і могли прийти до храму.  І у кожного з вас є така свобода.

Але війна…

Окупанти підступні і здатні на провокації. У них немає нічого святого.

І я прошу вас обрати домашній  Великдень  — лишитися вдома і разом з родиною долучитися до святкової служби по телевізору або онлайн.

Давайте не дамо окупантам шансів зіпсувати Пасху. Нехай вона буде світлою і спокійною», — написав він.

Margaret

Recent Posts

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:  

5 години ago

У Дніпрі ВАЗ врізався у паркан: водія затисло в салоні

24 січня, о 22:10, на вулиці Незламні Амур-Нижньодніпровського району Дніпра, сталася ДТП. По прибуттю до…

5 години ago

На Дніпропетровщині чоловік продавав гранати та набої

У Самарівському районі правоохоронці викрили 46-річного раніше судимого чоловіка під час збуту боєприпасів. 23 січня…

6 години ago

На Дніпропетровщині онук жорстоко порізав рідного дідуся

Сталося це у Нікополі. Під час конфлікту онук завдав численних ножових поранень 73-річному чоловіку. Повідомлення…

7 години ago

У Дніпрі куля розбила вікно та влетіла у під’їзд

У Дніпрі на житловому масиві Перемога-6 під час повітряної атаки куля розбила скло у вікні…

7 години ago

У Дніпрі спалахнув житловий будинок

Вдень 24 січня, на вулиці Юрія Лісняка Амур-Нижньодніпровського району Дніпра, сталася пожежа.  Горів дах та…

8 години ago