У Кам’янському тривають роботи з благоустрою

У Кам’янському тривають роботи з благоустрою. Сьогодні разом з підлеглими мер Кам’янського Андрій Білоусов провів черговий об‘їзд міста. Роботи ведуться по різним напрямкам:

– впорядковуємо парки, сквери та зони відпочинку,

– висаджуємо квіти у клумбах,

– оновлюємо бруківку, замінюємо елементи на дитячих та спортивних майданчиках, фарбуємо гойдалки, огорожі та лавки,

– на мостовому переході через лівобережний канал оновлюємо тротуари,

– триває поточний ремонт дорожнього покриття,

– розпочали сезонний покіс трави,

– напередодні поминальних днів комунальні служби прибирають міські цвинтарі, ліквідовують стихійні звалища та виконують багато інших планових робіт.

“Щодня ми працюємо, аби створити гідні умови для наших мешканців та переселенців, яких на сьогоднішній день у Кам‘янському 13 тисяч”, – розповів Андрій Білоусов.

Margaret

Recent Posts

Які культурні заходи чекають на кам’янчан

Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 19 по 26 листопада 2025 року. Музей…

8 хв. ago

На Дніпропетровщині вчителька через ревнощі напала на колегу з ножем

У вівторок, 18 листопада, у Новопокровській громаді Дніпропетровської області сталася різанина прямо у школі. Там…

38 хв. ago

На Дніпропетровщині побили чоловіка та викинули у сміттєвий бак

У Павлограді звичайна вечірня гулянка із пляшкою закінчилася жорстоким побиттям, лікарнею та судовим рішенням про…

2 години ago

У Дніпрі автомобіль на смерть збив чоловіка: водія розшукують (фото 18+)

У вівторок, 18 листопада, у Дніпрі на вулиці Івана Нечуя-Левицького збили пішохода. На жаль, від…

2 години ago

На Дніпропетровщині під час пожежі загинула жінка

18 листопада, о 10:56, на вулиці Садова міста Синельникове, горів одноповерховий житловий будинок.   Вогонь охопив…

3 години ago

У Камʼянському все спокійно

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Триває комбінована атака ворога на нашу країну.…

3 години ago