В Каменском побывал гендиректор Метинвеста

Об этом сообщили на Каметстали.

«З робочим візитом металургійний комбінат Каметсталь відвідав генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Зараз на підприємстві працюють дві доменні, третя перебуває на плановому ремонті. Агломераційний, конвертерний, прокатний цехи працюють з максимальною потужністю. Коксохімічний майданчик стабільно виробляє продукцію. До забезпечення безперервної роботи виробничого ланцюга залучено приблизно десять тисяч співробітників.

«У березні Каметсталь був єдиним виробником металу в країні. У квітні нам вдалося вивести з гарячої консервації та відновити виробництво на Запоріжсталі.

Металургія і в мирний час була однією з ключових галузей України, а під час війни стала вагомим джерелом наповнення бюджетів усіх рівнів, що є вкрай важливим для нашої економіки. Тому ми будемо продовжувати реалізовувати інвестиційні проєкти у виробництві, оскільки попереду відновлення нашої країни. Нам буде потрібно відбудовувати інфраструктуру України – мости, дороги, будівлі. Для всього цього дуже потрібен метал. І ось як раз у цьому роль Каметсталі просто неможливо переоцінити», – зазначив Юрій РИЖЕНКОВ.

Генеральний директор Метінвест Юрій Риженков побував в основних цехах комбінату. Серед оглянутих майданчиків – новий вагодозуючий комплекс в агломераційному цеху; доменна піч № 12, яка щойно стала на капітальний ремонт; коксова батарея № 5, де було завершено другий етап перекладки; заливальний кран № 12 конвертерного цеху. Все це – інвестиційні проєкти, які, незважаючи на складну ситуацію, продовжують реалізовуватися для більш продуктивної роботи Каметсталі.

В ході свого візиту СЕО Метінвесту провів зустріч з трудовим колективом Каметсталі. У форматі відкритого діалогу обговорили ситуацію в країні, допомогу армії, гуманітарну місію, працевлаштування колег з Маріуполя, економічний фронт та перспективи», — говорится в сообщении.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *