Обласний конкурс “Вишиванка – серце України, зіткане з любові”- присвячений Всесвітньому дню вишиванки, щорічно відзначають у третій четвер травня, у 2022 році це – 19 травня.
Як повідомили в Центрі позашкільної роботи Кам’янського, конкурс проводиться з 12 по 20 травня (включно) 2022. Роботи мають бути розміщені на сторінці в Instagram або Facebook учасника до 20 травня 2022 року. Роботи, які розміщені після зазначеної дати, розглядатись не будуть.
Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
“Художня фотографія” (постановочні фото, які передбачають певну задумку, концепцію, відповідно до тематики Конкурсу);
“Есе” (прозовий твір невеликого обсягу, який відповідає тематиці Конкурсу).
Кожен учасник може подати на Конкурс не більше однієї роботи у різних номінаціях.
Фотороботи мають бути якісними та чіткими, а есе – змістовними та логічними.
Роботи мають бути розміщені на сторінці в Instagram або Facebook учасника. При публікації посту необхідно обов’язково відмітити КЗПО “Центр позашкільної освіти” ДОР” хештегом #kzpocpodor_vyshyvanka.
Шановні учасники, зверніть увагу! Від правильності написання хештегу залежить участь вашої роботи у Конкурсі.
У тексті допису учасник зазначає назву роботи, номінацію конкурсу, вказує прізвище, ім’я автора роботи, повну назву закладу, клас або гурток, кількість повних років, прізвище, ім’я, по батькові керівника (за наявності).
Для участі в Конкурсі в номінації “Художня фотографія” учасник має зробити художню, оригінальну фотографію за тематикою Конкурсу та опублікувати її на своїй сторінці у соціальній мережі.
Фото можуть супроводжувати короткі змістовні анотації, які розкривають концепцію або містять додаткову інформацію про роботу.
На Конкурс приймаються тільки авторські фотографії, зроблені учасниками. Фотографії з порушенням авторського права оцінюватись не будуть.
Для участі в Конкурсі в номінації “Есе” учасник має написати короткий твір на запропоновану тему та опублікувати його на своїй сторінці у соціальній мережі.
Теми для есе:
“
Національний одяг та традиції моєї родини”;
“Історія моєї вишиванки” (наприклад, якщо сорочка передавалась з покоління в покоління або вишита власноруч, тощо);
“Особливості символіки та техніки вишивання мого краю”;
“Місцеві майстрині-вишивальниці”;
“Чому для мене важлива вишиванка”.
Есе може супроводжувати фото, яке ілюструє розповідь учасника.
Переможці будуть нагороджені грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації.