В Каменском отмечают День Победы

Об этом сообщил мэр Каменского Андрей Белоусов.

«З нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні поклали  квіти до меморіального комплексу на військовому кладовищі по вулиці Сергія Слісаренка, вшанувавши пам’ять всіх загиблих. У церемонії покладання квітів взяли участь Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, начальник Кам‘янської військової адміністрації Олег Гапіч, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янської міської ради Світлана Колісніченко, голова міської ради ветеранів Людмила Тесьолкіна та інші.

Шановні кам’янчани! Дорогі ветерани!
У ці лихі для України часи свято перемоги над нацизмом у Другій світовій війні набуває нового змісту. Ворог знову прийшов до нашого дому, руйнує міста та села, вбиває мирне населення, паплюжить нашу землю. Наші ветерани, люди похилого віку, й, найстрашніше, наші діти страждають від війни.
«Никто не забыт… Ничто не забыто…» це улюблені лозунги пропагандистів російської влади стосовно тієї страшної війни, слова, якими ворог цинічно намагається виправдати власні злочинні дії на території незалежної України, яка чи не найбільше постраждала від тодішнього воєнного лихоліття та поклала мільйони життів на вівтар перемоги.
Щохвилини наші захисники та захисниці наближають нас до Перемоги. Й Україна обов’язково переможе, адже її народ має багатовікові традиції бойової слави та звитяги.
Дорогі ветерани, учасники війни! Велика подяка вам за те, що вистояли у тяжкі часи Другої світової війни та захистили наше право на життя, за те, що допомагали виховувати справжніх патріотів рідної землі. Бажаю вам міцного здоров’я та родинного затишку, а усім нам — найскоршої Перемоги!».

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *