Підприємців Дніпропетровщини запрошують долучитися до безкоштовних вебінарів

Підприємців Дніпропетровщини запрошують долучитися до серії вебінарів.  Говоритимуть про роль лідера у розвитку бізнесу, формування довіри до бренду, побудову комунікації з аудиторією. Участь – безкоштовна. 

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Бренд підприємця – українець» – серія вебінарів для малого та середнього бізнесу. Запрошуємо долучитися і тих мешканців області, які вже мають власну справу, і тих, хто тільки розмірковує над цим. Це гарна можливість для особистого та професійного розвитку», – розповів директор департаменту економічного розвитку  Дніпропетровської ОВА Андрій Рубан.

Перший навчальний модуль стартує 13 травня о 12:00. Учасники вебінару дізнаються, як через особистість формується довіра до бізнесу. А ще – хто такий відповідальний лідер та як ефективно спілкуватися з аудиторією.

Другий модуль – 16 травня. Слухачі зможуть створити власне повідомлення для самопрезентації та унікальну бізнес-пропозицію. Отримають інструменти для формування нової стратегії особистого бренду.

18 травня проходитиме третій модуль. Учасники розбиратимуть комунікаційну платформу свого бренду.

Вебінари відбудуться за сприяння комунікаційної агенції Fly_Academy, Офісу з розвитку підприємництва та експорту і Дія.Бізнес. Аби взяти участь, потрібно зареєструватися.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *