Каменчане в составе сборной гребцов-академистов завоевали серебряную награду на чемпионате Европы

В итальянском Варезе прошел Чемпионат Европы по гребле академической, где наша сборная заняла второе место. Об этом сообщили в ДЮСШ №1.

“На чемпіонаті Європи серед юніорів до 19 років українська збірна веслярів-академістів виборола срібну нагороду. Відзначимо, що у «срібному» екіпажі знаходяться одразу два випускники Дитячої юнацької спортивної школи №1(Кам’янське), які тренуються у тренерів В’ячеслава Стефашина, Наталії Опенчук та Наталії Губи.
Вісімка юніорів:  КИРИЛО ФУРС (Кам’янське), Владислав Хрущ, Роман Руденко, Роман Покришка, Євген Сотніков, Павло Болотов, Микита Олійник, МАРК ГАЙДАР (Кам’янське)  та стерновий – Павло Субіт.
У фіналі ‘А’ українські веслярі посіли 2 місце з часом 5.49.44 і вибороли СРІБНІ МЕДАЛІ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ!
Відзначимо, що наші хлопці програли всього лише 1 секунду переможцям та господарям змагань – італійцям. Третє місце зайняла збірна Франції”, – говорится в сообщении.