У Дніпрі побував рушник-рекордсмен

Найдовше полотно, внесене до Національного реєстру рекордів України. Рушник виконаний у старовинній техніці валяння вовною.

Сьогодні витвір мистецтва був представлений у Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей. Там до Дня захисту дітей пройшло літературно-мистецьке свято. Захід відбувся у рамках Всеукраїнської естафети єдності «Нас єднає рушник-рекордсмен».

Також на гостів виставки чекали етнографічні композиції від учнів школи №67 та студентів Академії музики ім. М.Глінки.
«Нам дуже сподобалося, яскраво, цікаво, дуже по-українськи! Зараз не вистачає спілкування та приємних зустрічей, тож, дякуємо за цей день», – сказав учень школи №67 Микола Кошель.

У Рушнику єдності зібрані етнографічні орнаменти 22 регіонів України. Він створений студентами та викладачами Фахового коледжу культури і мистецтв м. Калуш Івано-Франківської області.

Естафета «Нас єднає рушник-рекордсмен» розпочалась у Києві. Згодом ініціативу підхопило Запоріжжя. Третьою у черзі була Полтава, а наразі – Дніпро.

«Надалі рушник подорожуватиме Україною і виставлятиметься почергово в мережі спеціалізованих бібліотек для дітей», – розповіла Ольга Прокопович-Ткаченко, директор Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *