У Дніпрі двоє хлопців «обчистили» кіоск

У Дніпрі на мікрорайоні Березанівка камера відеоспостереження зняла зухвале пограбування.

Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на очевидців у соцмережах.

У четвер, 4 серпня, двоє невідомих увірвалися до продуктового кіоску на вулиці Інгульській. Хлопці виносили товар, прикривши обличчя футболками.

Набивши сумку догори, злодії втекли з місця злочину. Причетних уже розшукують.

 

Вам буде цікаво