У Кам’янському вітали фармацевтів

Про це повідомили у ГО «Бджола».

«Активісти ГО «Бджола» привітали працівників найбільших аптечних мереж міста із професійним святом – Днем фармацевта.
Вручили подарункові набори», – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво