На Дніпропетровщині ніч пройшла без обстрілів

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

“На Дніпропетровщині ніч пройшла без ворожих атак.
Усім тихого дня.Все буде”, – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво