На Дніпропетровщині розшукують зниклого молодика

У Новомосковську поліція розшукує безвісно зниклого 23-річного Даниїла Строїло. З 11 серпня хлопець не виходить на зв’язок з родичами.

14 серпня до Новомосковського районного відділу поліції звернулася мати зниклого та повідомила, що 5 серпня її син поїхав до міста Харків на навчання. З 11 серпня він перестав виходити на зв’язок та його місце перебування невідоме.

Поліцією встановлено, що на час навчання хлопець тимчасово мешкав у винайманий квартирі у Слобідському районі міста Харків.

Його прикмети: на вигляд вік близько 20-25 років, зріст 174 см, спортивної статури, волосся світле коротке.

При собі мав невелику сіру сумку через плече.

Особливі прикмети : шрами від операцій на лівій руці (на пальцях) та спині.

Якщо вам відома будь-яка інформація про місце перебування Даниїла Строїло, просимо повідомити до Новомосковського районного відділу поліції за телефонами 102, (098) 242 58 03, (095) 907 52 03.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *