Ворог атакував Дніпропетровщину дронами-камікадзе

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

“Двічі за ніч окупанти обстріляли Нікопольщину. Агресор бив з важкої артилерії. Півдесятка пострілів зробив по районному центру та Марганецькій громаді. Люди неушкоджені.

Гучно було і в Кривому Розі. Без жертв. Наслідки уточнюються.

На ранок ворог знову атакував Нікополь. Поцілив по місту двома дронами-камікадзе. Попередньо, загиблих та постраждалих немає. Яких збитків заподіяли загарбники – з’ясовується”, – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво