Кам’янські спортсмени стали призерами благодійного турніру зі станової тяги

6 липня в Дніпрі пройшов відкритий благодійний турнір зі станової тяги, пам’яті МСМК Кравченко О.І., в якому взяли участь вихованці кам’янської ДЮСШ№2.

Залік серед юнаків і дівчат: Іваницька Марія – 1 місце, в.к. до 52 кг, також 1 місце в абсолютній першості; Гордієнко Марія – 1 місце, в.к. до 57 кг, також 2 місце в абсолютній першості; Харіна Олена – 1 місце, в.к. до 84 кг; Зозуля Назар – 4 місце, в.к. 74 кг; Морозова Софія – в.к. до 69кг, результат 105 кг 3 місце.

Залік серед жінок: Шпачінська Анастасія – в.к. до 69 кг, результат 132.5 кг – 1 місце.

Залік серед чоловіків: Віблий Єгор – в.к. до 66 кг, результат 162.5 кг – 3 місце; Махно Марк – в.к. до 93 кг, результат 225 кг – 7 місце.

Вихованців підготували тренери-викладачі з пауерліфтингу ДЮСШ№2 Григорій Степаненко та Ілля Марей.

Кам'янські спортсмени стали призерами благодійного турніру зі станової тяги Кам'янські спортсмени стали призерами благодійного турніру зі станової тяги Кам'янські спортсмени стали призерами благодійного турніру зі станової тяги