“ПМГУ Каметсталь” переміг “Дніпровських вовків” в черговому матчі чемпіонату Кам’янського з футболу

У Кам’янському 8 серпня на стадіоні “Надія” відбувся матч чемпіонату міста з футболу між командами “Дніпровські вовки”- “ПМГУ Каметсталь”.

Перший тайм вовки провели дуже потужно могли забити три, чотири м’ячі, але забили тільки  двічі, відзначились Владислав Сальнік і Андрій Попов, а у металургів у першому таймі забив Олег Барбуль. У другому таймі команда “ПМГУ Каметсталь” провела три заміни, які пішли на користь, гра повністю перейшла на половину поля вовків. Металурги забили тричі, відзначились Данило Сіденко, Богдан Рапіна та Ігор Сягайло. Вольова перемога “ПМГУ Каметсталь” 4:2 і у понеділок їх чекає дуже принциповий матч проти  “Союз-Сталь”. Попередні обидва матчі між цими суперниками  завершилися  з однаковим рахунком 2:2.