Як повідомлялося раніше, цього тижня дорожня служба розпочала ремонт тротуару на вулиці Героїв Рятувальників (Москворецькій). 17 жовтня після завершення підготовчих робіт, пішохідну частину вже асфальтують. За інформацією підрядника, роботи планують виконати до кінця тижня. Далі – наступний об’єкт.
Подробиці розповідає сайт Sobitie.
Для руху автотранспорту вулицю тимчасово перекрили.
За інформацією від міського голови Андрія Білоусова, цього року в Кам’янському капітально відремонтують тротуари на 12 вулицях. Передусім оновлюють пішохідні зони, якими користується найбільша кількість мешканців і які перебували у критичному стані. З наступного року оновлення продовжиться — у планах також ремонти на прибудинкових територіях.
Окремо варто зазначити: облаштування пішохідних зон набуває особливої актуальності в сучасних умовах, коли дедалі більше наших захисників повертаються додому з травмами. Водночас комфортні тротуари важливі й для інших мешканців — матерів із дитячими візками, людей похилого віку, осіб з інвалідністю та всіх, хто щодня користується міською інфраструктурою.