Зі святом української писемності та мови, Камянське!

27 жовтня ми відзначаємо День української писемності та мови.

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“Українська мова — це жива історія нашого народу, вона пережила заборони, утиски та випробування, але вистояла — так само, як і наш народ.

Сьогодні українське слово, як і належить, звучить усюди – в освітніх закладах і мистецьких колективах, у науці та медіа, у піснях, у домівках та на вулицях наших міст і сіл. Виплекане та збережене багатьма поколіннями воно є символом нашої незламності та волелюбності.

Збереження та розвиток українського слова — це наш спільний обов’язок перед минулими й прийдешніми поколіннями. Щира подяка всім, хто навчає, досліджує, творить і надихає українським словом — педагогам, науковцям, митцям, журналістам, усім, хто примножує мовне багатство нашої держави

Зі святом української писемності та мови! Нехай рідне слово тільки єднає нас і додає сил!” – йдеься у привітанні.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *