У Кам’янському все спокійно

Про ситуацію в місті на ранок повідомив мер Андрій Білоусов.

“На території міста протягом цієї ночі надзвичайних подій не сталося. Вдячні Силам оборони за захист!

Бажаю всім спокійного дня та мирного неба!” – сказав мер.

Вам буде цікаво