У Кам’янському все спокійно

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“Місто зустрічає ранок без надзвичайних подій. За повідомленням Дніпропетровської ОВА, захисники неба знищили в області 3 БпЛА!

Вдячні Силам оборони за захист! Бажаю всім спокійного дня та мирного неба!” – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво