На Дніпропетровщині 18-річна дівчина народила дитину у “швидкій”

Днями бригада Юріївської підстанції Павлоградської станції прийняла пологи у 18-річної дівчини прямо у кареті “швидкої” допомоги.

Про це повідомляє “Відомо” з посиланням на Дніпропетровський обласний центр екстреної медицини.

Виклик надійшов до 18-річної жінки, у якої розпочалися перейми. Парамедик та екстрений медичний технік прибули на місце за лічені хвилини. Після огляду медики зрозуміли, що розпочався другий період пологів. Пацієнтку обережно поклали на ноші в автівці, проте малеча вирішила не чекати зустрічі з лікарнею.

Медики діяли за чітким алгоритмом – в результаті пологи пройшли без ускладнень. На 37-му тижні вагітності на світ з’явилася здорова дівчинка. Стан новонародженої за шкалою Апгар оцінили у 8–9 балів.

Після проведення необхідних медичних маніпуляцій маму та немовля доправили до пологового відділення Павлоградської міської лікарні №1.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *