У Дніпрі викрили незаконний збут зброї через поштові відправлення. Для пошуку потенційних покупців та координації незаконної діяльності чоловік використовував акаунт у месенджері «Telegram».
Як встановили слідчі Дніпровського районного управління поліції № 2, фігурант домовлявся з клієнтами про вартість товару, спосіб оплати та доставки, після чого відправляв частини вогнепальної зброї через відділення поштового оператора на території міста Дніпра. Для конспірації чоловік використовував як власні дані, так і вигадані анкетні відомості.
У ході досудового розслідування поліцейські задокументували факт збуту частин вогнепальної зброї за 1250 доларів США. Грошові кошти фігурант отримав через поштове відправлення, в якому гроші були приховані всередині книг.
Після отримання оплати підозрюваний через відділення поштового оператора відправив комплектуючі до пістолета-кулемета «Carl Gustav m/45» калібру 9х19 мм.
Під час огляду поштових відправлень поліцейські вилучили магазини, ствол, затвор, ствольну коробку зі складеним прикладом, спусковий механізм та інші комплектуючі.
Наразі чоловіку повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України — незаконний збут вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.
Процесуальне керівництво здійснюють Дніпропетровська обласна прокуратура та Лівобережна окружна прокуратура міста, оперативний супровід – ГУ СБУ області.