Разом із підлеглими, які відповідають за благоустрій Кам’янського, мер Андрій Білоусов здійснив робочий об’їзд міста, щоб проінспектувати перебіг сезонного прибирання та впорядкування міських територій.
“Комунальні служби очищають автошляхи, вулиці та двори від сміття й змету, здійснюють обрізку дерев та ремонтують зливоприймальні системи.
За допомогою спецтехніки продовжується поточний ремонт доріг. Насамперед роботи ведуться на маршрутах руху громадського транспорту, також відновлюємо проїзні частини у приватному секторі згідно заявок мешканців.
У місті триває сезонний покіс трави на центральних вулицях та у дворах. Через значну кількість опадів останнім часом, зараз процес максимально активізовано.
🇺🇦Також перевірив хід благоустрою Меморіального комплексу на кладовищі на вулиці Весняній. Зараз там тривають роботи з благоустрою на 5–6 рядах військових поховань. Усі роботи будуть повністю завершені до 29 серпня — Дня пам’яті загиблих захисників України.
Проконтролював стан ключових рекреаційних локацій, зокрема набережних Дніпробуду та Лівобережжя, міських парків і скверів. На цих об’єктах відновлено наявні та встановлено нові елементи дитячих майданчиків і благоустрою. У сквері Південного району монтують декоративне ілюмінаційне освітлення для затишного відпочинку містян у вечірній час. На берегових лініях провели комплексне прибирання та впорядкували зелені насадження.
У міському розарії силами волонтерів та представників громадських організацій проведено суботник. Спільними зусиллями розчищено зарості й прибрано територію біля другого входу навпроти лікарні швидкої медичної допомоги, а також встановлено додаткові елементи для відпочинку.
Дякую працівникам комунальних служб Кам’янського за щоденну відповідальну працю, а також усім жителям, які долучаються до благоустрою міста. Попри всі виклики, утримуємо наше місто чистим та охайним!” – йдеться у повідомленні.
