Ворог атакував Дніпропетровщину безпілотниками: двоє поранених

Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа.

“Двоє людей дістали поранень. Майже 20 разів ворог атакував три райони області безпілотниками.

На Нікопольщині бив по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Пошкоджені інфраструктура, адмінбудівля і мікроавтобус. Постраждали двоє людей.

У Павлоградському районі росіяни поцілили по Павлограду та Межиріцькій громаді. Пошкоджені багатоповерховий і приватний будинки.

У Яворницькій громаді Синельниківського району понівечені АЗС, автівки та кафе”, – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво