Підприємець з Дніпра заплатить майже 8 млн грн штрафу за пожежу на сміттєзвалищі

За позовом Центральної окружної прокуратури міста Дніпра Господарський суд відкрив провадження щодо стягнення з приватного підприємства 7,9 млн гривень шкоди, завданої забрудненням атмосферного повітря.
Йдеться про екологічні збитки, спричинені масштабною пожежею на полігоні твердих побутових відходів у Дніпровському районі, яка сталася у серпні 2025 року. Загоряння на площі 2,2 га тривало протягом двох діб.
Тоді внаслідок пожежі в атмосферне повітря потрапили забруднюючі речовини, зокрема діоксид вуглецю та діоксид азоту. Загальна маса викидів становила близько 1700 тонн.
З метою відшкодування шкоди, завданої довкіллю, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.
Наразі провадження у справі відкрито.
Нагадаємо, обвинувальний акт стосовно директора підприємства перебуває на розгляді суду.

Вам буде цікаво