Маленьку рептилію подарувала місцева пенсіонерка Ольга Степанівна Губко. Черепаха вже встигла адаптуватися і зараз активно вивчає штучний ставок. Тепер під опікою екоцентру перебуває вісім таких екзотичних черепах, передає телеграм-канал “Камянське МІС ТБ”.... дивитись далі »