Кам’янчанки – срібні призерки чемпіонату України з настільного тенісу

З 17 по 21 червня у селі Андріївка Львівської області відбувся чемпіонат України з настільного тенісу серед мінікадетів 2015 року народження та молодших. Яскравий виступ на чемпіонаті України продемонстрували вихованки ДЮСШ №1... дивитись далі »