Шість ліцеїв Дніпропетровської області отримають державне фінансування на STEM-лабораторії

Шість майбутніх академічних ліцеїв Дніпропетровської області отримають державне фінансування. Гроші підуть на оновлення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій і лабораторій природничих наук. За ці кошти заклади освіти зможуть придбати сучасне обладнання, мультимедійні засоби та... дивитись далі »