Слідчі Криворіжжя повідомили про підозру посадовцю за фактом незаконного видобування підземних вод. Внаслідок незаконного використання надр державі завдано збитків на суму майже 90 мільйонів гривень. Слідством встановлено, що починаючи з квітня 2019... дивитись далі »