На Дніпропетровщині посадовця підозрюють у незаконному видобутку води на 90 млн грн

Слідчі Криворіжжя повідомили про підозру посадовцю за фактом незаконного видобування підземних вод. Внаслідок незаконного використання надр державі завдано збитків на суму майже 90 мільйонів гривень. Слідством встановлено, що починаючи з квітня 2019... дивитись далі »