З 17 по 21 червня у селі Андріївка Львівської області відбувся чемпіонат України з настільного тенісу серед мінікадетів 2015 року народження та молодших. Яскравий виступ на чемпіонаті України продемонстрували вихованки ДЮСШ №1... дивитись далі »
11 та 12 березня в Дніпрі відбувся Чемпіонат області з художньої гімнастики, який об’єднав 130 найсильніших спортсменок із міст Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград, Кам’янське та Дніпро. Змагання проходили серед дорослих розрядів –... дивитись далі »