У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради (подробиці)

У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради (подробиці) - ФОТО27 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради, яке очолив міський голова Андрій Білоусов. На засідання було внесено 33 планових та 50 додаткових питань.

Відповідним рішенням виконком визначив величину опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті за січень – березень 2021 року на одну особу в розмірі 633,34 грн.

Виконавчий комітет затвердив зміни до Порядку виконання заходів Програми «Родина героя», якими передбачено збільшення розміру щомісячної матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО/ООС до 2736,25 грн. Наразі у Кам’янському зазначену допомогу отримують 86 чоловік.

Внесені зміни й до порядку надання транспортної послуги «Соціальне таксі», а саме збільшено кількість можливих замовлень протягом місяця. З подібною пропозицією під час особистого прийому до міського голови Андрія Білоусова звернулась голова міської організації інвалідів «Лелека» Людмила Лазаренко. Дана послуга надається територіальними центрами соціального обслуговування  населення для людей з обмеженими можливостями (особи з інвалідністю 1 та 2 груп та діти з інвалідністю віком від 3-х років до 18 років).

Серед інших проєктів рішень, прийнятих на засіданні – внесення змін до складу міських комісій різного спрямування у зв’язку із кадровими змінами, надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами та на демонтаж 12 самовільно розміщених рекламних засобів. Також розглянуті питання підготовлені відділом розподілу житлової площі міської ради, службою у справах дітей міської ради та департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *