Categories: Це цікаво

The Hardkiss выйдут на одну сцену со знакомыми Metallica в поддержку Украины

Стало известно, что 22 июня в Праге состоится концерт в поддержку Украины в рамках фестиваля Prague Rock. На одну сцену вместе со знаменитой американской группой Metallica выйдут и украинские музыканты из The Hardkiss.

На официальной странице группы Юлия Санина сообщила, что полгода назад она приобрела билеты на концерт Metallica. Еще тогда она и подумать не могла, что ей представится случай спеть вместе с ними на одной сцене.

Также, знаменитость отметила, что украинская группа давно планировала тур по городам Европы, однако, никто подумать не мог, что поводом спеть в одном из европейских городов станет война в Украине.

 

Олена

Recent Posts

У Кам’янському відбувся відкритий чемпіонат з пляжного тхеквондо

5 липня Лівобережний парк у Кам’янському перетворився на справжню арену майстерності та сили духу: тут…

10 хв. ago

У Дніпрі потонув чоловік

У суботу, 5 липня, у Дніпрі стався нещасний випадок. На пляжі, що на житловому масиві…

33 хв. ago

Кам’янчан запрошують долучитися до фотоконкурсу

Музей історії міста Кам’янське запрошує кам’янчан до участі у фотоконкурсі «Кам’янське. Крізь об’єктив часу і…

1 годину ago

У Дніпрі обікрали АЗС

Слідчі Дніпра повідомили про підозру місцевому мешканцю за крадіжку з АЗС. 36-річний чоловік проник до…

2 години ago

У Дніпрі розшукують дівчинку-підлітка

Поліція Дніпра розшукує 14-річну Марину Кацюбу. 5 липня близько 15.00 дівчина пішла з місця мешкання…

2 години ago

Вночі Дніпропетровщина була під атакою

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Вночі оборонці неба збили над Дніпропетровщиною 1 БпЛА…

3 години ago