На щастя, є спеціальні додатки, які стануть вам в нагоді. Про це детально – в матеріалі Styler нижче.
Завдяки цьому додатку, ви зможете вивчати українську мову граючи. Цей додаток чудово підходить, як для вивчення правопису, так і для орфографії.
В цьому застосунку, ви зможете з легкістю освоїти правопис. Навчатись тут можна у трьох режимах: “до помилки”, “на оцінку” та “помилки”.
Мабуть, найкращий застосунок для практичних та теоретичних занять в телефоні. Тут ви знайдете теорію та зможете пройти тести для закріплення знань.
Перейти на українську мову допоможуть “три кити” у вивчені будь-якої мови це – література, правопис та практика.
Також слід максимально оточити себе мовою, яку ви хочете вивчити. Відтак, вкажіть українську в налаштуваннях телефону, застосунків та сайтів, де це можливо.
Якщо хочете поглибитись у вивчення мови й точно знати, де ставиться наголос у слові “ненависть”, радимо ознайомитися з книгами відомого мовознавця Олександра Пономарева.
Зараз можна знайти в інтернеті його книги онлайн. Зокрема, “Культура слова: мовностилістичні поради” – стане вашою настільною книгою.
Крім того, в пригоді стануть блогери. Зокрема Андрій Шимановський, який в форматі вайнів пояснює українцям, як правильно говорити, щоб не грішити суржиком.
Поліцейські Дніпра скерувати до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який вчинив замах на вбивство власної…
Понад чотирьох годин нічних пошуків завершилися позитивно і поліцейські Нікопольщини розшукали заблукалу 82-річну жінку. 21…
Дніпропетровська ОВА запрошує підприємців регіону на дев’яту онлайн-зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу». Тема…
Гурт Kalush Orchestra презентував кліп на пісню «Коли». Відео знімали у лісі. «Уявіть себе через…
У Кривому Розі правоохоронці ліквідували нарколабораторію з вирощування конопель. Там вилучили майже 3 тис рослин…
Водій фури, порушивши правила обгону на перехресті, спровокував дорожньо-транспортну пригоду, через яку загинув водій ВАЗ.…