На щастя, є спеціальні додатки, які стануть вам в нагоді. Про це детально – в матеріалі Styler нижче.
Завдяки цьому додатку, ви зможете вивчати українську мову граючи. Цей додаток чудово підходить, як для вивчення правопису, так і для орфографії.
В цьому застосунку, ви зможете з легкістю освоїти правопис. Навчатись тут можна у трьох режимах: “до помилки”, “на оцінку” та “помилки”.
Мабуть, найкращий застосунок для практичних та теоретичних занять в телефоні. Тут ви знайдете теорію та зможете пройти тести для закріплення знань.
Перейти на українську мову допоможуть “три кити” у вивчені будь-якої мови це – література, правопис та практика.
Також слід максимально оточити себе мовою, яку ви хочете вивчити. Відтак, вкажіть українську в налаштуваннях телефону, застосунків та сайтів, де це можливо.
Якщо хочете поглибитись у вивчення мови й точно знати, де ставиться наголос у слові “ненависть”, радимо ознайомитися з книгами відомого мовознавця Олександра Пономарева.
Зараз можна знайти в інтернеті його книги онлайн. Зокрема, “Культура слова: мовностилістичні поради” – стане вашою настільною книгою.
Крім того, в пригоді стануть блогери. Зокрема Андрій Шимановський, який в форматі вайнів пояснює українцям, як правильно говорити, щоб не грішити суржиком.
23 травня у спортивному комплексі «Слобожанський» відбувся яскравий турнір з баскетболу серед дівчат 5-9 класів…
У Кам’янському у суботу, 24 травня, о 14.00 відбудеться фінал турніру з міні-футболу серед команд…
1 червня, у День захисту дітей, на Новій сцені Театру ім. Лесі Українки відбудеться відбудеться…
Поліція Дніпра розшукує 12-річного Радоміра Рассказова. 23 травня малолітній хлопець пішов з дому в Новокодацькому…
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру юнаку у вчиненні диверсії в умовах…
Поліція м. Кривий Ріг затримала підозрюваного, який побив знайомого до смерті. Під час сварки зловмисник завдав…