Колись ці руїни були продовольчою крамницею «Малютка», збудована вона була приблизно на межі 50-60-х років минулого століття. Магазин одразу став популярним – поряд виріс великий житловий масив по вулиці Ленінградській (так тоді називався проспект Аношкіна), неподалік – будинки приватного сектору по вулиці Братській (тепер їх там немає), через залізницю активно будувалися Черемушки (вулиця Димитрова), а трохи нижче за магазином були садово-дачні ділянки. У «Малютці» продавалися бакалія, ковбаси, напої, зокрема спиртні, молочні вироби. Продавчинею у 70-ті тут була тітка Ніна, яку добре знали у всій окрузі.
На жаль, 90-ті роки не пощадили “Малютку”. Магазин закрився, тут намагалися відкрити і пивну, і якісь склади, і щось пов’язане з будівельними матеріалами, але нічого не приживалося. У результаті – звичайна історія на теренах колишнього СРСР, замість гучного популярного магазину убога занедбана будова, яка лякає перехожих і приховує бомжів.
В останні місяці тут начебто з’явилися ознаки життя – у приміщенні розпочався ремонт, явно хтось вирішив повернути до життя цей занедбаний будинок. Але, на жаль, почалася війна, і всі ремонтно-будівельні роботи зупинилися – не до них зараз. А шкода, місце тут гарне. Може, колись буде свято і на проспекті Аношкіна, і «Малютка» знову відчинить двері для кам’янчан? А то негоже нерухомістю розкидатися …
Про це повідомив мер Андрій Білоусов. "Сьогодні ми відзначаємо першу річницю роботи Центру життєстійкості «Місце…
Мешканці Кам’янського звернули увагу на те, що популярний дитячий ігровий майданчик, розташований у центрі міста на…
18 травня актори Театру ім. Лесі Українки виїжджали на одноденні гастролі до Запоріжжя, де на…
24 травня у Кам’янському пройде спортивно-масовий захід “Велодень 2025”. Цьогорічна подія об’єднає юних учасників на…
У рамках реалізації молодіжної політики у Кам’янському заснували Об’єднання учнівського самоврядування — новий підрозділ Молодіжної…
Фільм Сари Джесіки Паркер "Перший ряд" про українську балетну трупу та ветерана війни Олександра Терена…