Про це повідомили експерти аналітичної платформи EastFruit.
“Основною причиною знижувального цінового тренду в сегменті білокачанної капусти виробники вважають той факт, що покупці все частіше залишаються незадоволені якістю пропонованої продукції, яка суттєво погіршилася через несприятливі погодні умови. Термін реалізації такої капусти дуже обмежений, через що оптові компанії та роздрібні мережі ведуть закупівлі виключно дрібним оптом для поточного продажу”, – йдеться в повідомленні.
При цьому, незважаючи на здешевлення білокачанної капусти, на сьогоднішній день дана продукція в Україні все ж таки коштує в середньому в 5,2 рази дорожче, ніж у середині серпня минулого року. Таку цінову різницю аналітики проекту пояснюють суттєвим скороченням площ під цією культурою цього сезону. Як повідомляв УНІАН, в Україні у липні у річному вираженні, порівняно з липнем 2021 року, зросли ціни на низку продуктів, зокрема, ціни на овочі зросли майже на 102%.
Сьогодні, 2 квітня, в адмінбудівлі ДЮФШ "Надія" відбулось жеребкування "Кубку відкриття футбольного сезону" (пулька по…
У містян правоохоронці вилучили марихуану та метамфетамін. 5 березня дізнавачі Кам`янського районного управління поліції провели…
В Україні стало прохолодно. Втім, температура повітря опуститься ще. Ба більше - може повернутися навіть мокрий сніг.…
У квітні 2024 року на базі Центру надання адміністративних послуг м.Кам’янського розпочав свою роботу Центр…
1 травня у прокат вийде сімейне комедійне фентезі "Чарівний годинник". Одну з головних ролей уу…
Сигнали будуть лунати там, де безпосередньо є загроза застосування ворогом зброї. Про це повідомив голова…