Про це повідомила директор музею Наталія Буланова.
До написання збірки спогадів запрошуються усі, хто знав Володимира Івановича.
Понад 60 років життя Володимир Сіренко віддав творчу діяльність. Друкувався у місцевих та центральних газетах, журналах, збірниках та альманахах. Автор численних поетичних та прозових книг. Очолював міську літературну студію «Смолоскип». Творчий шлях Володимира Сиренка був нелегким. 1967 року за написання «ідейно шкідливих» віршів, оборону української мови та культури його було виключено з партії, знято з посади редактора газети. За дисидентство та правозахисну діяльність понад двадцять років зазнавав переслідувань, у 1985 році був засуджений та засланий під Астрахань. Після реабілітації працював на Дніпропетровському обласному телебаченні.
Володимир Сіренко був членом Національної спілки письменників України, лауреатом літературної премії «Благовіст», кавалером ордена «За заслуги» ІІІ ступеня. Усім серцем він вболівав за долю України, закликав берегти рідну мову, до останніх днів брав активну участь у громадському житті міста. Пішов з життя художник слова у 2015 році. Наступного року вулиця Локтюхова, на якій мешкав письменник, була названа його ім’ям, а на будинку № 8, де розташовувалася його квартира, – встановлена меморіальна дошка.
Справжнє натхнення варто шукати всередині, і ці три знаки Зодіаку точно знають, як це -…
Повідомлення про мінування ЦНАПу, що розташований на проспекті Василя Стуса у Кам'янському, а також металургійного…
Сьогодні вранці 22 листопада, на вулиці Новоселів селища Ордо-Василівка Девладівської селищної територіальної громади Криворізького району,…
22 листопада у Кам'янському провели засідання позачергової 62-ї сесії міської ради, до порядку денного було…
Допитливість маленьких дітей ледь не привела до трагічних наслідків. Їх врятувала професійність лікарів «швидкої». Про…
У четвер, 21 листопада, на вулиці Івана Акінфієва сталася ДТП. Тут під Opel провалився асфальт.…